[lwptoc]

DİDİM üzerindeyüksek kalite standartlarında OSGB desteği veriyoruz. İş sağlığı ve güvenliği alanında danışmanlık desteğimizden yararlanabilirsiniz.

İş güvenliği konusunda sahip olduğumuz çözümlerle tanışmak isterseniz bizlerle iletişime geçebilirsiniz. OSGB DİDİM firmamız farklı çözüm sistemleriyle sizlere en doğru yanıt veriyor. İş Sağlığı ve Güvenliği Kanunu kapsamında hareket ediyoruz. OSGB DİDİM Güvenlik kültürünün bilincine kavuşan işletmeler oluşturmak için çalışmalar yürütüyoruz. Türkiye’de her yıl çok ciddi sayılarda ölümcül iş kazaları yaşanıyor. Türkiye iş kazalarında dünya sıralamasında üçüncü sırada bulunuyor. Yapılan araştırmalara göreiş kazaları ve meslek hastalıklarının %98′ lik kısmının teknik uygulamalarla önlenebilir olduğunu bizlere gösteriyor. OSGB DİDİM OSGB alanında iyileştirme, kontrol ve denetim süreçlerinin başarılı bir şekilde tamamlanması için elimizden geleni yapıyoruz.

Yetki çerçevesinde OSGB alanında tüm ihtiyaçlarınıza yanıt veriyor. OSGB DİDİM İşyerleri için yasalar ve mevzuatlar ile belirlenen zorunlulukların tamamlanmasını sağlıyoruz. Koşulsuz müşteri memnuniyeti üzerinden hareket ediyoruz. İş Sağlığı ve Güvenliği konusunda çözüm odaklı yaklaşıyoruz. OSGB DİDİM Sahip olduğumuz tecrübemizle her zaman en iyisini sunmaya gayret gösteriyoruz. DİDİM iş güvenliği firmaları arasında her geçen gün daha da ön plana çıkıyoruz.

OSGB Desteği

Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı tarafından OSGB olarak yetkilendirilen firmamız DİDİM ve çevresinde hizmet vermektedir. Kuruluşumuzdan bu yana her zaman kalite odaklı çalışmalar gerçekleştirdik. Bugüne kadar bir çok fabrika ve hizmet sektörüne OSGB danışmanlık desteğinde bulunduk. İş güvenliği ve Sağlığı konusunda ülkemizdeki gelişime katkı sağlamak temel amaçlarımızdan bir tanesidir. OSGB DİDİM DİDİM şehrinde denetimini yaptığımız firmalarda meslek hastalıkları ve iş kazalarını en alt düzeye indirmeyi başardık.

Uzun zamandır OSGB alanında faaliyet gösteriyoruz. OSGB DİDİM OSGB alanında beklentilerinizi fazlasıyla karşılayabiliyor. Doğru iş süreçlerinde adımızdan söz ettiriyoruz. OSGB DİDİM Deneyimli ve uzman kadromuzla kalitemizi daha da ileriye taşıyoruz. Bugüne dek hizmet verdiğimiz tüm dallardalider durumda bulunuyoruz.

OSGB DİDİM Her geçen gün daha fazla istihdam alanı oluşturarak işletmelerin ihtiyaçlarına çözüm sunuyoruz. İşletmelerin çok daha sağlıklı ve güvenli çalışma ortamlarından yararlanması için buradan hizmet veriyoruz. Eğitim ve tecrübeli kadromuzla beklentilere yanıt veriyoruz. Sizde en iyi OSGB desteğini almak isterseniz DİDİM İSG danışmanlık firmamızla iletişime geçebilirsiniz.

osgb DİDİM

osgb DİDİM

Osgb DİDİM Etiketler:

Diğer Bölgeler

OSGB AYDIN, AYDIN OSGB, AYDIN OSGB firmaları, AYDIN iş güvenliği firmaları, AYDIN İSG, İSG AYDIN, AYDIN İSG firmaları, AYDIN iş sağlığı firmaları, OSGB sağlık raporu AYDIN, OSGB AYDIN sağlık raporu, AYDIN OSGB iş güvenliyi
OSGB KUŞADASI, KUŞADASI OSGB, KUŞADASI OSGB firmaları, KUŞADASI iş güvenliği firmaları, KUŞADASI İSG, İSG KUŞADASI, KUŞADASI İSG firmaları, KUŞADASI iş sağlığı firmaları, OSGB sağlık raporu KUŞADASI, OSGB KUŞADASI sağlık raporu, KUŞADASI OSGB iş güvenliyi
OSGB SÖKE, SÖKE OSGB, SÖKE OSGB firmaları, SÖKE iş güvenliği firmaları, SÖKE İSG, İSG SÖKE, SÖKE İSG firmaları, SÖKE iş sağlığı firmaları, OSGB sağlık raporu SÖKE, OSGB SÖKE sağlık raporu, SÖKE OSGB iş güvenliyi